Drutex
Iglo 5
Iglo Energy
Iglo Light
Iglo HS

Własne systemy okienno-drzwiowe

Drutex posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze, dzięki czemu jest w stanie kontrolować i nadzorować wszelkie procesy decydujące o jakości produkowanej stolarki. Wykorzystuje nowoczesne programy komputerowe do precyzyjnego projektowania stolarki, m.in. Autocad Mechanical – program projektowo-konstrukcyjny, rozszerzony o opcję obliczeń wytrzymałościowych oraz Flixo – program do obliczeń termicznych. Nowoczesna i w pełni zautomatyzowana mieszalnia, wysokiej jakości maszyny i urządzenia do pomiaru jakości wytwarzanych produktów oraz komponenty do produkcji stanowią elementy  zaplecza technologicznego i podstawę know-how. Dzięki temu jest w stanie tworzyć autorskie rozwiązania w zakresie okien, drzwi, rolet dopasowane do aktualnych trendów rynkowych i potrzeb Klientów na całym świecie. Wszystkie rozwiązania są opatentowane, certyfikowane. Drutex  liczne atesty i dopuszczenia techniczne wydane przez instytucje certyfikujące na całym świecie.

Własne systemy okienno-drzwiowe
 

Własna produkcja profili PVC

W 2007 roku DRUTEX rozpoczął produkcję własnych profili okienno-drzwiowych z PVC.

Drutex  posiada własną mieszalnię dryblendu i ekstruzję profili PVC, produkcja prowadzona jest na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych światowych firm i odbywa się przy zastosowaniu wysokiej jakości komponentów do produkcji. Nowoczesna mieszalnia w połączeniu z wysoce zaawansowaną ekstruzją umożliwiają tworzenie najwyższej jakości profili będących źródłemsatysfakcji Klientów.

Profile PVC firmy DRUTEX jako jedne z nielicznych na rynku wykonane są wyłącznie z materiału pierwotnego,dzięki czemu zachowana jest ich najwyższa jakość. Śnieżnobiałe profile klasy A gwarantują doskonałe parametry pod względem energooszczędności, przepuszczalności powietrza, odporności na wiatr oraz wodoszczelności.

 
Własna produkcja profili PVC   Własna produkcja profili PVC   Własna produkcja profili PVC
     

Własna produkcja szyb zespolonych

DRUTEX posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji szyb zespolonych.

Jako pierwszy producent w Polsce wraz z wyprodukowaniem pierwszego okna rozpoczął równolegle produkcję własnych szyb zespolonych. Dysponuje sześcioma liniami do produkcji szyb zespolonych oraz własną hartownią szkła i piecem do hartowania. Potencjał produkcyjny i zaawansowanie technologiczne pozwala firmie na tworzenie pakietów szybowych dla swojej stolarki dopasowanych do potrzeb Klientów.

DRUTEX posiada własną hartownię szkła renomowanej firmy Glaston. nowoczesna szlifierka szkła Benteler i piec do hartowania Glaston pozwalają na hartowanie szkła powłokowego o grubości od 3 do nawet 12 mm. Może pozwolić sobie na wykonywanie jeszcze bardziej wytrzymałych, lżejszych konstrukcji. Jest jedną z nielicznych na świecie firm, które mogą wykonywać takie zlecenia.

 
Własna produkcja szyb zespolonych   Własna produkcja szyb zespolonych   Własna produkcja szyb zespolonych
     
Doświadczenie i tradycja

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości produktów, w tym pełna kontrola na każdym etapie produkcji okien, które tworzone są od A do Z.

Szybkość działania Szybkość działania
7-dniowe terminy realizacji zamówień wraz z dostawą w całej Europie, dzięki elastyczności, sprawności działania i własnej flocie transportowej
Rozwiązania szyte na miarę Rozwiązania szyte na miarę
Autorskie produkty tworzone przez własny dział B+R są w pełni zindywidualizowane i dopasowane do aktualnych trendów architektonicznych i potrzeb klientów.
Zasięg i skala Zasięg i skala
DRUTEX jest europejskim liderem w produkcji okien pionowych w Europie z potencjałem pozwalającym na produkcję 7000 okien na dobę. Oferujemy produkty w prawie całej Europie, USA, Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie.
Marketing sportowy

Marketing sportowy

Współpraca ze światowej klasy piłkarzami - Philippem Lahmem, Andreą Pirlo i Jakubem Błaszczykowskim. Jest jedną z niewielu firm w Europie, która współpracowała z piłkarskim trio takiej rangi. DRUTEX od 14 lat jest również sponsorem I-ligowej DRUTEX-Bytovii Bytów. W ramach klubu futbol uprawia także grupa ponad 200 dzieci i młodzieży.
Proinwestycyjne podejście Proinwestycyjne podejście

Rokrocznie przeznacza dziesiątki, a nawet setki milionów złotych na inwestycje w innowacyjność naszych produktów, udoskonalenie produkcji, nowoczesne zaplecze naukowo-badawcze. Polityka inwestycji w jakość ma odzwierciedlenie w jakości produktów i prestiżowych realizacji, jakie realizuje na całym świecie – przykładowo Firma Drutex wyposażyła w okna hotel Hilton w Nowym Jorku, największą fabrykę klocków edukacyjnych w Meksyku, biurowiec kopalni złota w Meksyku.

 

 

 
   

   

   

 

Firma Handlowa Domino, 44-370 Pszów oś. Tytki 9 (obok lodowiska), tel. +48 32 455 93 38, tel. +48 515 234 565, domino@domino-okna.pl