Moskitiery

Moskitiery stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Jednocześnie zachowany jest dostęp światła dziennego i swobodna cyrkulacja powietrza. Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze czarnym lub szarym. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji moskitier zapewniają jej odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie modele przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala wykluczyć ewentualne problemy z dopasowaniem ich do niestandaryzowanych rozmiarów okna. Moskitiery świetnie sprawdzają się także w przypadku domów położonych w zalesionej okolicy, uniemożliwiając liściom oraz pozostałym drobnym zanieczyszczeniom na dotarcie do pomieszczeń mieszkalnych.

Moskitiery Ramkowe

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCW jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profil moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o grubości 0,6mm, o przekroju prostokąta z wargą maskującą, malowany jest farbami proszkowymi w kolorze podstawowym białym, czekoladowy brąz, złoty dąb, jasny brąz, ciemny brąz. Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCWW ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCW, o wymiarach oczek l,2mm x l,2mm.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarna. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80cm wysokości płytą z poliwęglanu. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCW, jak i drewnianych.

Firma Handlowa Domino, 44-370 Pszów oś. Tytki 9 (obok lodowiska), tel. +48 32 455 93 38, tel. +48 515 234 565, domino@domino-okna.pl